Ajtatherm
* * * BARVY A LAKY Frenštát pod Radhoštěm * * *. Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč .* * *. Možnost vyzvednutí objednaného zboží nad 2000,- Kč po předchozím potvrzení v kamenné prodejně ZDARMA* * *

Informace

aaazz AJTA s.r.o.

Naše firma  je na trhu od roku 1996 .Zabýváme se prodejem nátěrových a termoizolačních hmot od renomovaných výrobců z tuzemska i zahraničí .

Z dvacetiletou dobu své existence jsme se postupně vypracovali na jednoho z nejvýznamnějších prodejců a dodavatelů v oblasti nátěrových a termoizolačních hmot v regionu.

Zajišťujeme pro naše zákazníky výrobky z našeho oboru od většiny tuzemských i zahraničních výrobců působících na českém trhu.

Mícháme barvy na počkání v tísících možných odstínech dle barevných vzorkovnic .

Jsme prémiovou partnerskou prodejnou společnosti AkzoNobel - jedničky v oblasti výroby nátěrových hmot,která působí ve více než padesáti zemích světa.

Kontaktujte nás nebo nás navštivte v naší prodejně,přesvědčte se o naší profesionalitě.

 

 

Naše prodejna

Prodejna na Místecké ulici ve Frenštátě pod Radhoštěm poskytuje své služby nejen zákazníkům z řad občanů, ale i firem. Pro takto široké spektrum zákazníků máme vypracován rozsáhlý systém služeb od zajišťování malířských a natěračských prací odborníky přes bezplatný rozvoz zboží až po rozsáhlý systém slev pro stálé zákazníky.

 

CENY ZBOŽÍ PLATÍ POUZE PRO E-SHOP,CENY V KAMENNÉ PRODEJNÉ MOHOU BÝT JINÉ!

Prodejní doba
Pondělí 8 - 12 13 - 17
Úterý 8 - 12 13 - 17
Středa 8 - 12 13 - 17
Čtvrtek 8 - 12 13 - 17
Pátek 8 - 12 13 - 17
Sobota 8 - 12
Neděle zavřeno

   

 

Prodejna foto 1 Prodejna foto 2 Prodejna foto 3 

Více informací o výrobcích :

 

AJTATHERM:

http://www.ajtatherm.cz/